CİLT BAKIMI

 
Günlük yaşamda hayatın telaşı ve koşuşturmasından cildimize vakit ayıramayabiliriz. Cildimiz çevre koşullarının kirli havanın sigara dumanına maruz kalır ve cilt problemlerimiz ortaya çıkmaya başlar.

Cildimiz vücudumuzun aynasıdır bunun bilincinde olmalı ve bir bebek gibi cildimizle ilgilenmeliyiz nasıl ki; yaşamsal faaliyetlerimizi sürdürmek için havaya suya, vitamine ihtiyacımız varsa cildimizin de bunlara ihtiyacı olduğunu bilmeliyiz ve CİLT BAKIMImızı eksik etmemeliyiz.

Cildin günlük temizliği çok önemlidir cildin normal dengesini korumak için önce uzman tarafından yapılan derin temizlik ve ardından da cilde uygun ürünler kullanılması şarttır. Herşeyden önemlisi cildimizi tanımalıyız ve neye ihtiyacı olduğunu bilmeliyiz bunu kendi başımıza yapmamız pek mümkün olmayabilir fakat uzman yardımıyla cildimizi doğru analiz etmemiz tanımamız ve korumamız daha kolaydır.

Bazılarımız evde günlük bakımı doğal sebze ve meyvelerden yaparken bazılarımız da bir uzmandan yardım almayı tercih eder bu iki yöntemde elimizdeki imkanlar dahilinde kişinin kendi seçimine bağlıdır. Fakat herşeyden önce cildimizi tanımamız gerekir aksi takdirde bu iki yöntemde işe yaramayabilir. Cilt yağlı ise ciltteki yağı komple yok edip cildimizin dengesini bozabiliriz. Cildimiz kuru ise daha fazla kurutup çatlamalara ve erken kırışıklıklara yol açabiliriz. Her zaman bir profesyonelden cilt bakımı ile ilgili bilgi alınız.

Dr. Nuri Battal ile İletişime Geçin

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

Mesajınız

Dr. Nuri Battal
dr nuri battal

Dr. Nuri M. Battal hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz
Adres: Valikonağı Cad. 83/5 Nişantaşı
Telefon: 0212 232 3334
 

Bizimle İletişime Geçin

 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

Mesajınız