KÖK HÜCRE ile BOYUN GENÇLEŞTİRME

 

KÖK HÜCRE İLE BOYUN GENÇLEŞTİRME

kok-hucre-ile-boyun-genclestirme

 

Yaşlanmanın ilk etkileri yüz ve gözlerle birlikte boyunda da görülmeye başlar. Sıklıkla boyun germe ameliyatları dışında yapılan uygulamalar yetersiz kalmaktadır. Boyun estetiği en çok görünen bölgelerden birisi olduğu için çok büyük önem arz etmektedir. Boyun bölgesindeki yaşlanma aşırı yağlanma ve kaslarda sarkma ile birlikte olur. Bu tip hastalarda genellikle tek çözüm bu yapıların onarılmasıdır. Ancak bazen bunlar onarılsa bile incelmiş derinin kırışmasına yönelik fazla bir tedavi seçeneği yoktur. Bu gibi durumlarda cildin kırışıklıklarını ve gevşemesini azaltmak için kök hücre doku tedavisi iyi bir seçenek olarak kullanılır.  Yani incelmiş yaşlanmış boyun cildini dolgunlaştırmak ve gerginleştirme sağlanabilir.

Boyun estetiğinde kök hücre tedavisi seçilmiş hastalarda etkili olur. Uygulama lokal anestezi ile yapılabilir. Vücuttan alınan fazla yağlardan elde edilen kök hücreler kırışıklıkların altına yada tüm boyun derisi altına verilerek buraların hem dolgunlaşması hem de kök hücrelerin salgıladığı onarıcı enzimler sayesinde yeni hücreler oluşturarak yenilenmiş ve gergin  bir cilt elde edilir. Cildin yenilenmesi ve boşalan deri altı dokusu dolgunlaştırılarak boyun gençleşmesi sağlanır.

Lokal yada genel anestezi altında yapılabilir. Hastanede kalmayı ve özel bir bakımı gerektirmez. Herhangi bir kesik izi kalmaz. 3-7 gün içinde normal hayata dönülebilir. Sigara içilmemesi altın kuraldır.

Kök Hücre Uygulama Alanları

 
Dr. Nuri Battal ile İletişime Geçin

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

Mesajınız

Dr. Nuri Battal
dr nuri battal

Dr. Nuri M. Battal hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sosyal Medya
Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram
İletişim Bilgilerimiz
Adres: Valikonağı Cad. 83/5 Nişantaşı
Telefon: 0212 232 3334

 

Bizimle İletişime Geçin

 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

Mesajınız


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial