KÖK HÜCRE ile MEME BÜYÜTME

 

KÖK HÜCRE İLE MEME BÜYÜTME

kok-hucre-ile-meme-buyutme

 
Kök hücre tedavisi meme büyütmede silikon protezlere bir alternatif olabilir mi ? Bu soru yıllardır pek çok hasta ve hekim tarafından sorgulanmaktadır. Yağ ve kök hücre tedavileri ile meme büyütmek sınırlı miktarlarda mümkün ancak halen ciddi uygulama zorlukları bulunmaktadır. Bir tanesi bu hastalarda en önemli sıkıntı yeterince yağ dokusunun olmamasıdır. Çoğunluğu genç kız olan bu hastalarda yeterince yağ dokusu bulmak sorun yaratmaktadır. Bir diğeri bir kerede yeterli büyüklüğe ulaşmak çok zor olmakta ve tekrarlayan ameliyatlarla sonuca ulaşılmaya çalışılmaktadır.

Tüm bu nedenlerden dolayı kök hücre  tedavisi ile meme büyütme ancak yeterince yağ dokusu olan ve çok fazla büyütme ihtiyacı olmayan hastalarda uygulanabilmektedir. Bu yüzden ameliyat öncesi iyi bir değerlendirme yapılmalıdır.

Lokal yada genel anestezi altında yapılabilir. Hastanede kalmayı ve özel bir bakımı gerektirmez. Herhangi bir kesik izi kalmaz. 3-7 gün içinde normal hayata dönülebilir. Sigara içilmemesi altın kuraldır.

Kök Hücre Uygulama Alanları

 
Dr. Nuri Battal ile İletişime Geçin

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

Mesajınız

Dr. Nuri Battal
dr nuri battal

Dr. Nuri M. Battal hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sosyal Medya
Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram
İletişim Bilgilerimiz
Adres: Valikonağı Cad. 83/5 Nişantaşı
Telefon: 0212 232 3334

 

Bizimle İletişime Geçin

 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

Mesajınız


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial