LAZERLE BEN ALMA

 
Lazerle ben aldırma tedavisi vücudumuzda doğumsal veya sonradan oluşan benlerin yada lekelerin gelişmiş lazer teknolojisi yardımı ile alarak daha sonradan oluşabilecek kanser riskini ortadan kaldırmaktadır. Estetik açıdan göze hoş görünmeyen bu lekeler temizlendiğinde pürüzsüz temiz bir cilt görünümü ortaya çıkar. Vücuttaki benler veya izler karbondioksit lazer yardımı ile hızlı bir şekilde temizlenip hasta günlük yaşamına hemen geri dönebilmekte ve günlük aktivitelerini geçekleştirebilmektedir. Ayrıca hamilelik ardından yüz, alın, yanak bıyık bölgelerinde oluşan izlerden yine karbondioksit lazerle kurtulabilirsiniz.

Ameliyatın ardından bakım yada pansuman gerekmemektedir. Uygulama süreci yani ben aldırma işlemi lezyonların sayısı ve büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterir.

 

Lazerle Ben Aldırma Ameliyatı

 
Lazerle ben tedavisi vücudunuzdaki ben, leke ve izleri yok ederek pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar. Lazerle yapılan bu tedavi yöntemi en yeni ve en gelişmiş tedavi yöntemidir.

Yüz ve vücudun çeşitli yerlerinde doğumsal, yaşlanma, güneş vs nedenlerle ortaya çıkan, hastaları estetik olarak rahatsız eden ayrıca kanserleşme riski bulunan cilt lezyonları gelişmiş Karbondioksit (C02) Lazer teknolojisi ile kalıcı olarak iz bırakmadan tedavi edilebilir.

Eskiden çoğu zaman ameliyat gibi daha komplike tekniklere gereksinim duyularak çıkarılabilen bu lezyonlar, C02 Lazer ile yok edilebilmekte ve hasta hemen günlük yaşamına dönebilir.

Hamilelikler sonrası kadınlarda hormonal dengesizlik döneminde güneşe çıkılması sonucu yüzde alın yanak veya bıyık bölgelerinde oluşan hamilelik lekeleri de lazer ile tedavi edilebilmektedir. Bu lekeler güneş ışınlarının etkisiyle yaz aylarında koyulaşır, kış aylarında renkleri açılır.

Uygulamadan sonra herhangi bir bakım veya pansuman uygulanmaz. Lezyonların büyüklüğüne ve sayısına göre uygulama süresi değişiklik gösterir.

Dr. Nuri Battal ile İletişime Geçin

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

Mesajınız

Dr. Nuri Battal
dr nuri battal

Dr. Nuri M. Battal hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz
Adres: Valikonağı Cad. 83/5 Nişantaşı
Telefon: 0212 232 3334
 

Bizimle İletişime Geçin

 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

Mesajınız