MEME UCU ESTETİĞİ

 
Meme ucu estetiği, estetik meme ucu ameliyatı meme uçlarını küçültme büyütme ilgili aşağıdaki yazıyı okuyarak bilgi edinebilirsiniz randevu almak için iletişim linkinden bize ulaşınız.

Bazı kadınlarda meme uçları içeri doğru dönük yada normalden küçüktür. Bu tip meme uçları sıklıkla diğer meme estetiği ameliyatları sırasında düzeltilmektedir. Ancak bazen meme görüntüsü ve büyüklüğü normal olan hastalarda meme uçları çökük olabilmektedir. Bunları basit bir estetik meme ameliyatı ile kalıcı olarak dışarı çıkarmak daha belirginleştirip büyütmek mümkündür. Lokal anestezi ile uyuşturulduktan sonra meme ucundan yapılan minik bir kesiden girilerek bu işlem yapılır. 5-7 günde iyileşir.

Meme ucu estetiği (göğüs ucu estetiği) ile tam tersi meme uçlarını küçültmek de olasıdır. Çünkü çocuk emziren ya da genetik olarak bazı kadınların meme uçları normalden büyük olmaktadır. Bu da estetik olmayan bir görüntü vermektedir. Bu tip büyük meme uçlarını da küçültmek, meme estetiği ( göğüs estetiği ) kapsamında basit bir cerrahi işlemdir.

Son zamanlarda yurt dışında meme ucunu belirgin göstermek için bazı protezler satılmaktadır. Bunlar genellikle yurt dışında oldukça önem verilen meme uçlarının tişört altından daha dik ve belirgin görülmesi için kullanılan yapışkanlı protezlerdir. Ülkemizde ise tam tersi kadınlar göğüs uçlarının belli olmasından rahatsız olmaktadır. Bu nedenle aşırı büyütme fazla talep edilmemektedir.

Dr. Nuri Battal ile İletişime Geçin

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

Mesajınız

Dr. Nuri Battal
dr nuri battal

Dr. Nuri M. Battal hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz
Adres: Valikonağı Cad. 83/5 Nişantaşı
Telefon: 0212 232 3334
 

Bizimle İletişime Geçin

 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

Mesajınız